LHG-CREW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


LHG-CREW
 
ForumPortaliLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 WIKIINVEST NDRYSHON PAMJEN DHE PËRMBAJTJEN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
3-x1T
Forumist
Forumist
3-x1T


Posts : 253
Join date : 25/06/2009
Age : 29
Location : G-Lan

WIKIINVEST NDRYSHON PAMJEN DHE PËRMBAJTJEN Empty
MesazhTitulli: WIKIINVEST NDRYSHON PAMJEN DHE PËRMBAJTJEN   WIKIINVEST NDRYSHON PAMJEN DHE PËRMBAJTJEN Icon_minitimeThu Jun 25, 2009 12:26 pm

WIKIINVEST NDRYSHON PAMJEN DHE PËRMBAJTJEN

Faqet e financës si Yahoo apo Google Finance nuk kanë ndryshuar shumë në dhjetë vitet e fundit. Shkrojnat tani janë të ndryshme. Ndoshta tani ka më shumë në kuota në kohë reale dhe kuota amatore, tabela interaktive etj.

Por në thelbin e tyre të gjithë ata ndjekin të njëjtën formulë: zbrazin sa më shumë të dhëna për investitorët individual si dhe i lënë ata të kuptojnë më shumë.

Wikinvest, i cili filloi si faqe e re me një grumbull burimesh për të investuar, është duke u përpjekur për të ndryshuar të gjithë formën dhe dizajnin e plotë, pamje kjo që paraqitet sonte për anëtarët që kyçen brenda

WIKIINVEST NDRYSHON PAMJEN DHE PËRMBAJTJEN Wikinvest-goog


Gjatë dy vjetëve të fundit, Wikinvest është bërë një burim i madh për të studiuar stoqet, por disa nga të dhënat e saj më interesante ishin paksa të fshehura.

Ajo nuk është një faqe e përditshme e financave si faqet e tjera, duke tërhequr vetëm rreth 500.000 vizitorë unik në muaj.

Ri-dizajnimi i faqes ka për qëllim që të ndryshojë shumëçka, duke e ndryshuar kështu edhe industrinë në të cilën ndodhet Wikinvest. P.sh. që çdo stok të ketë një tabelë, certifikatë të biznesit, lajmet më të reja, analiza wiki, dhe opinione të shumta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.LHG-crew.hotgoo.net
 
WIKIINVEST NDRYSHON PAMJEN DHE PËRMBAJTJEN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
LHG-CREW :: ..::|LHG Center|::.. :: Te Rejat Rreth Teknologjise-
Kërce tek: