LHG-CREW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


LHG-CREW
 
ForumPortaliLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Laptop i fuqishëm në shtëpizë shumë të hollë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
3-x1T
Forumist
Forumist
3-x1T


Posts : 253
Join date : 25/06/2009
Age : 28
Location : G-Lan

Laptop i fuqishëm në shtëpizë shumë të hollë Empty
MesazhTitulli: Laptop i fuqishëm në shtëpizë shumë të hollë   Laptop i fuqishëm në shtëpizë shumë të hollë Icon_minitimeThu Jun 25, 2009 11:57 am

Laptop i fuqishëm në shtëpizë shumë të hollë
Laptop i fuqishëm në shtëpizë shumë të hollë F.0624095549475_m

Kompania Lenovo ka paraqitur laptopin e ri i cili do të kënaq përdoruesit të cilët dëshirojnë kompjuter të lehtë dhe të hollë, por megjithatë të fuqishëm. Mirëpo, natyrisht, gjërat e tilla edhe kushtojnë.

Dimensionet e këtij laptopi janë ideale. Shtëpiza nga fijet e karbonit prej 0.83 inç trashësi dhe ekrani LED me diagonale prej 14.1 inç do të thotë se laptopi i emëruar T400s do të mund t’u rri pa problem nën krahë dhe në çantë të vogël, por me ekranin e tij do të mund të punoni krejt normalisht (edhe pse askund nuk shkruan se sa është rezolucioni i ekranit).

Brenda shtëpizës së tij gjendet procesori Core 2 Duo i kompanisë Intel me takt punues prej 2.53 GHz, disku SSD me kapacitet 128 GB apo disku i fortë klasik me kapacitet prej 250 GB, DVD writer apo Blu-ray riprodhues, lexuesi ExpressCard, qasja për eSata e daljet video VGA e DisplayPort. Bateria do të duhej të qëndrojë rreth gjashtë orë, derisa çmimi fillon nga 1.599 dollarë të kripura e më shumë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.LHG-crew.hotgoo.net
 
Laptop i fuqishëm në shtëpizë shumë të hollë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» RIBERY DËSHIRON REAL-IN MË SHUMË SE BARCELONËN
» Ljungberg: Arsenali duhet të harxhojë më shumë
» LG PREZANTON TELEVIZOR ULTRA TË HOLLË
» Vjen ekrani më i mirë dhe më i hollë LCD nga Samsung

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
LHG-CREW :: ..::|LHG Center|::.. :: Te Rejat Rreth Teknologjise-
Kërce tek: