LHG-CREW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


LHG-CREW
 
ForumPortaliLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 IPHONE 3G S - SHPEJTËSIA DHE VIDEOKAMERA (VIDEO)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
3-x1T
Forumist
Forumist
3-x1T


Posts : 253
Join date : 25/06/2009
Age : 29
Location : G-Lan

IPHONE 3G S - SHPEJTËSIA DHE VIDEOKAMERA (VIDEO) Empty
MesazhTitulli: IPHONE 3G S - SHPEJTËSIA DHE VIDEOKAMERA (VIDEO)   IPHONE 3G S - SHPEJTËSIA DHE VIDEOKAMERA (VIDEO) Icon_minitimeThu Jun 25, 2009 12:02 pm

IPHONE 3G S - SHPEJTËSIA DHE VIDEOKAMERA (VIDEO)
IPHONE 3G S - SHPEJTËSIA DHE VIDEOKAMERA (VIDEO) V138434p0

Vetëm një vit pasi kompania Apple paraqiti iPhone 3G, ajo ka lëshuar edhe versionin e ri i cili është pasues dhe mban etiketën "S", e cila i referohet shpejtësisë (speed).

Ky telefon "smart" sjell shumë përmirësime, duke përfshirë më shumë hapësirë magazinimi, procesor më të shpejtë, mbështetje HSDPA, një aparat fotografik më të mirë ... të gjitha në të njëjtin çmim si modeli i mëparshëm.

Sa i përket tifozëve të flaktë të produkteve të kompanisë Apple, më së miri dëshmon pritja e tyre për një version të përmirësuar të iPhone, ndërsa disa prej tyre edhe kanë udhëtuar nga Amerika për në Evropë, për shkak të dallimeve në kohë, vetëm që të jenë ata në mesin e të parëve që e kanë blerë telefonin.

Shpejtësia prej 600 mega-herc, sa përmban procesori qendror i modelit të ri, do të duhej të mundësojë një rritje prej 50 për qind, të punojë shumë më shpejtë sistemi operativ. Sistem i kujtesës është gjithashtu i dyfishuar dhe tani është 256 mega-bajt.

Dhe kamera ka pësuar disa ndryshime. Megjithëse kjo është vetëm tre mega-piksel, kamera në fund sjell një opsion të ri, auto-fokusin. Risi tjetër është edhe xhirimi i video përmbajtjes me ndriçim automatik dhe auto-fokus.

Hardueri i ri është i paketuar me modelet e 16 dhe 32 GB, i cili do të shitet në ngjyrë të zezë dhe të bardhë me një kosto prej 199, ose $ 299.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.LHG-crew.hotgoo.net
 
IPHONE 3G S - SHPEJTËSIA DHE VIDEOKAMERA (VIDEO)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Toshiba TG01 nën hijen e iPhone të ri
» iPhone ka lëshim të rrezikshëm të sigurisë
» Shiten një milion iPhone 3G S
» PARAQITET SOFTUERI I RI IPHONE OS 3.0
» HTC HERO, RIVAL I IPHONE ME FLASH

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
LHG-CREW :: ..::|LHG Center|::.. :: Te Rejat Rreth Teknologjise-
Kërce tek: